img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
18. Dub

2016

Sálová kopaná

Ve čtvrtek 14.4.2016 pořádala naše škola v rámci sportovních her mládeže okresní turnaj v sálové kopané pro žáky ZŠ praktické a speciální, který proběhl ve sportovní hale města Hustopečí. Akce se již tradičně účastní 3 speciální školy okresu Břeclav – z Mikulova, Břeclavi a Hustopečí.

Při vzájemném měření sil se nám podařilo, stejně jako loni, turnaj vyhrát. Vítězství se ale nerodilo lehce. Hned v prvním zápase jsme narazili na silného soupeře a po vyrovnaném boji remizovali naši chlapci s mikulovskými 1:1. Druhý zápas s břeclavskými zástupci jsme jednoznačně vyhráli 6:0. V závěrečném utkání pak Mikulov zvítězil nad Břeclaví pouze 2:0 a při rovnosti bodů rozhodovalo skóre ze všech zápasů. To hrálo jednoznačně v náš prospěch!

O vítězství v turnaji se společným úsilím a bojovností zasloužili – Martin Ferkovič, Adrian a Radek Malíkovi, Jarek Pilát, Miloš Beňo, Jožka Pirochta, Filip Merta a Jarek Vintrlík. Gratulujeme!

Takový úspěch jistě povzbudí i do dalšího zápolení našich škol v rámci sportovních her mládeže okresu Břeclav, kterým přibližně v polovině května 2016 bude lehkoatletický čtyřboj chlapců i dívek na stadionu v Břeclavi.

Bartoněk

Sdílet: