img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
15. Pro

2016

Vánoční tvoření

Již tradičně se v předvánočním období setkávají v podvečerní škole děti, rodiče, prarodiče, učitelé, ale i další hosté na Vánočním tvoření, které se tentokrát konalo v úterý 13. 12.

Všichni odložili předvánoční starosti a shon a spolu s dětmi se vypravili do vánočně nazdobené školy. Ve výtvarných dílničkách vytvářeli ozdoby na stromeček, aranžovali voňavé svícny, tiskli originální přání nebo zdobili červená jablíčka na vánoční stůl. Děti svým elánem strhly k tvoření i mnohé dospěláky. Škola se velmi rychle naplnila celými rodinami a nás velmi potěšil zájem dospěláků o své děti a také úžasná rodinná spolupráce.

Letošní rok byl výjimečný nejen velkou návštěvností současných žáků s rodinami, ale připojili se také bývalí absolventi školy.

U vánočního punče vzpomínali na společné zážitky a radovali se ze společného setkání.

Školní vánoční tvoření a setkávání je již tradice, na kterou se všichni těší. Paní učitelky k punči servírovaly linecké cukroví, které upekli žáci Praktické školy. Na všechny návštěvníky čekalo sladké překvapení z Pekařství Křižák v podobě vypečených čertů, mafinů, koláčků a dalších dobrot. Všichni si pochutnali a Pekařství Křižák patří za podporu školy velký dík.

Průdková

Sdílet: