img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
21. Dub

2017

Sálová kopaná

Ve čtvrtek 20.4.2017 pořádala naše škola v rámci sportovních her mládeže okresní turnaj v sálové kopané pro žáky ZŠ se zdravotním postižením okresu Břeclav, který proběhl ve sportovní hale města Hustopečí. Akce se již tradičně účastní 3 speciální školy okresu Břeclav – z Mikulova, Břeclavi a Hustopečí.

Při vzájemném měření sil se nám podařilo, stejně jako loni nebo předloni, turnaj vyhrát. Vítězství se letos rodilo poměrně lehce. Hned v prvním zápase jsme narazili na břeclavskou školu a naši chlapci zvítěźili naprosto jednoznačně 6:1. Druhý zápas s mikulovskými zástupci jsme vyhráli stejným výsledkem 6:1. V závěrečném utkání pak Mikulov zvítězil nad Břeclaví 2:0.

O vítězství v turnaji se společným úsilím zasloužili – David Klusák, Martin Ferkovič, Radek Malík, Jarek Pilát, Samuel Zima, Jožka Pirochta, Filip Merta a Jarek Vintrlík. Gratulujeme!

Takový úspěch jistě povzbudí i do dalšího zápolení našich škol v rámci sportovních her mládeže okresu Břeclav, kterým přibližně v polovině května 2016 bude lehkoatletický čtyřboj chlapců i dívek v Břeclavi.

Bartoněk

Sdílet: