img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
15. Kvě

2017

Jarní přechod Pálavy

Na tradiční jarní přechod Pálavy jsme si letos museli počkat až do května. O to víc jsme se těšili na desetikilometrový výšlap, ze kterého jsme každý rok hodně zmožení, ale taky radostní z toho, že jsme každý překonali sami sebe – a to je pocit k nezaplacení!! 12. května jsme tedy po dlouhé zimě konečně vyrazili do přírody a téměř všem se nám v terénu moc líbilo. Samozřejmě se našlo pár stěžovatelů, kteří požadovali první pomoc již na prvních kilometrech, ale i ti nakonec výšlap bravurně zvládli a těšili se z osobního úspěchu. Počasí nám přálo, svačina na vyhlídce chutnala lépe než v lavicích a do školy jsme se vraceli s přesvědčením, že přechod Pálavy stačí opravdu pouze jednou za rok!

YB

Sdílet: