img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
22. Čvn

2017

Pobyt v Boskovicích

1. a 2. června strávilo 7 žáků druhého stupně naší školy dvoudenní výlet v Boskovicích, kde jsme se zúčastnili již tradičního partnerského setkání se ZŠ a PrŠ Boskovice. Po příjezdu a přivítání pro nás tamní škola tento rok připravila nádherný výlet do Moravského krasu, kde jsme společně shlédli nejen propast Macochu, ale vypravili se i na dobrodružnou prohlídku do podzemí a plavbu lodičkou Punkevními jeskyněmi. Většina z nás zde byla poprvé a moc se nám tu líbilo!

Odpoledne a večer jsme navazovali nové známosti a kamarádství s místními, stejně starými žáky, zahráli si míčové hry a večer zazpívali, zasoutěžili a „poklábosili“ u táboráku. Ráno se mnozí loučili s novými kamarády jen těžko. I slzičky ukáply.

Všem se nám v Boskovicích moc líbilo a již nyní se většina žáků těší na příští setkání, kdy přivítáme boskovické žáky v naší škole.

Radomír Bartoněk

Sdílet: