img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
23. Říj

2017

Přespolní běh – Boskovice

Dne 17.10.2017 se dva žáci naší školy zúčastnili XXVIII. ročníku tradičního přespolního „Běhu 17.listopadu“, konaného v Boskovicích v rámci SHM speciálních škol Jihomoravského kraje. Oba dva zabojovali a vzorně reprezentovali nejenom naši školu, ale společně s dalšími čtyřmi žáky z mikulovské školy i okres Břeclav.

Jaroslav Pilát, který reprezentoval v nejstarší kategorii dorostenců a náročném běhu na 2.000 metrů, ovládl závod suverénním způsobem a v konkurenci závodníků z pěti okresů zvítězil a obsadil tak 1.místo. Radoval se nejen z diplomu, ale i věcných darů. Druhý náš reprezentant, Martin Ferkovič, bojoval do posledního stoupání také o stupně vítězů. Nakonec obsadil pěkné 4.místo.

Již nyní se těšíme na účast v příštím roce a doufáme, že dosáhneme minimálně stejného úspěchu jako v roce letošním.

 

Radomír Bartoněk

Sdílet: