img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
4. Pro

2017

Návštěva učilišť

Ve čtvrtek 23. listopadu jsme vyrazili s našimi vycházejícími žáky do Brna a o týden později (29. listopadu) do Mikulova na odborná učiliště. V Brně jsme navštívili dokonce dvě učiliště a to OU Gellnerova a OU Lomená. Zde se žáci mohli seznámit s obory prodavačské práce a podlahářské práce (OU Gellnerova) a na druhém učilišti na Lomené měli možnost nahlédout do oborů strojírenské (automontážní) práce, potravinářská výroba (cukrářské práce), stravovací a ubytovací služby (kuchařské práce), malířské a natěračské práce, pečovatelské služby (pečovatelské práce), potravinářské práce (pekařské práce) a zednické práce. Na odborném učilišti v Mikulově jsme navštívili obory strojírenské práce, zámečnické práce, zednické práce a dále pak stravovací a ubytovací služby, kuchařské práce, pečovatelské služby a pečovatelské práce. Na všech učilištích se nám náležitě věnovali a nechybělo ani chutné občerstvení. Žáci si prohlídku učilišť velmi pochvalovali a někteří z nich si vybrali to své, na které si bude podávat přihlášku ke studiu.

Aleš Pavlů

 

Sdílet: