img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
10. Pro

2017

Okresní finále SHM ve vybíjené

Ve středu 6. 12. 2017 organizovala naše škola v rámci sportovních her mládeže okresní turnaj ve vybíjené pro žáky speciálních škol. Akce proběhla ve sportovní hale města Hustopečí.
Při již tradiční účasti škol z Mikulova, Břeclavi a Hustopečí, jsme při souboji každý s každým zaslouženě vybojovali konečné první místo. Naše smíšené družstvo bylo složeno z žáků 6.–9.roč. (Ester Strouhalová, Jana Petrásková, Sandra Milisová, Vanessa Vozdecká, Martin Ferkovič, Jaroslav Pilát, Jaroslav Vintrlík, Radek Malík, Josef Pirochta a Alan Vojtěšek).
Břeclavské družstvo jsme porazili ve vyrovnaném a napínavém souboji až v nastavení (po vyrovnaných setech 1 : 1). Nad zástupci mikulovské školy jsme ve druhém zápase zvítězili přesvědčivě 2 : 0.
Takový úspěch povzbudí nejen samotné účastníky, ale i ostatní žáky do dalších vzájemných zápolení našich škol v rámci sportovních her mládeže okresu Břeclav, kterými budou jarní střetnutí v sálové kopané a lehkoatletickém čtyřboji. Těšíme se.

Bartoněk

Sdílet: