img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
6. Dub

2018

Okresní kolo v recitační soutěži

Ve středu 28. 3. 2018 se v Základní škole a praktické škole v Břeclavi konalo okresní kolo v recitační soutěži.

I naše škola se zúčastnila. Reprezentovali ji nejlepší recitátoři ze školního kola: Jožka Pirochta, David Hanák, Kristýna Machaňová, Štěpán Zabijak a Gábinka Blažková.

Recitovalo se ve třech kategoriích. V první kategorii se utkali žáci prvního stupně, v druhé kategorii bojovali mezi sebou žáci druhého stupně a ve třetí kategorii předvedli své výkony žáci základních škol praktických .

Tréma byla obrovská, vždyť recitovat v cizím prostředí a před cizí porotou a diváky, není nic jednoduchého.

Nakonec  všechno  dobře  dopadlo  a  my jsme si odváželi dvě krásná první místa, která pro nás vybojovali Josef Pirochta a Štěpán Zabijak a druhé místo, které obsadil David Hanák. Velkou pochvalu si však zasloužili všichni.

D.I.

 

Sdílet: