img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
20. Zář

2018

První školní týden

S blížícím se začátkem nového školního roku touží většina dětí po prodloužení prázdnin aspoň o pár dní. A žákům naší školy se toto přání letos splnilo. Z důvodů nedokončených stavebních úprav školy jsme byli nuceni zahájit školní rok 2018/19 o týden později. Zatímco každé dítě jásalo nadšením, rodičům i pedagogům vrtala hlavou nerudovská otázka kam s ním?? Ale jak se říká, každý problém má řešení. A tak chtě, nechtě i naši žáci museli 10. září do školy. 

První týden nového školního roku jsme zahájili v náhradních prostorách Společenského domu a M – klubu. A nebyl to obyčejný školní týden, byl to týden plný her, výletů a zábavy. Někteří procvičovali matematiku počítáním schodů na hustopečské rozhledně jiní při sběru kaštanů, český jazyk a čtení jsme trénovali při čtení pohádek, které jsme si také zahráli jako divadlo, v tělocviku jsme zdolávali zákoutí Křížového kopce a nechyběly ani hodiny zdravého životního stylu u táboráku, jak jinak než s pěkně opečeným buřtem. Zkrátka, netradiční první školní týden se nám opravdu vydařil. 

 

YB

 

Sdílet: