img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
22. Říj

2018

Přespolní běh Boskovice

Dne 16. 10. 2018 se tři žáci naší školy zúčastnili dalšího ročníku již tradičního přespolního „Běhu 17. listopadu“. I letošní rok akce proběhla v areálu ZŠ v Boskovicích, v rámci oblastního kola Sportovních her mládeže speciálních škol Jihomoravského kraje. Všichni tři zabojovali a vzorně reprezentovali nejenom naši školu, ale společně s dalšími čtyřmi žáky z mikulovské školy i okres Břeclav.

Aneta Machaňová, která reprezentovala v nejmladší kategorii dívek suverénně zvítězila v běhu na 500 m. Její sestra  Kristýna Machaňová v náročném běhu mladších dívek na 1.000 m bojovala do posledních metrů a obsadila 2. místo. Obě se radovaly nejen z diplomu, ale i z pěkných věcných darů. Snažil se i náš poslední zástupce Daniel Nejezchleb; na konkurenci v kategorii mladších žáků ani na členitý terén v běhu na 1.500 m ale prozatím nestačil a obsadil 9. místo. Snad se zadaří příští rok!

Již nyní se na účast v dalším roce těšíme a věříme, že dosáhneme minimálně stejného úspěchu jako v roce letošním.

Bartoněk

 

Sdílet: