img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
16. Lis

2018

Beseda s městskou policií Židlochovice v naší škole

Ve čtvrtek 8. listopadu zavítali na  do naší školy na pozvání strážníci městské policie Židlochovice,  aby v rámci preventivního programu o bezpečnosti dětí a občanů obeznámili žáky 2. stupně s náplní práce městské policie – „ Pomáhat a chránit“…

Beseda byla velmi živá , plná názorných ukázek ze zákroků strážníků , děti si mohly „ osahat“ a prohlédnout odchytové pomůcky pro odchyt zatoulaných zvířat , vyzkoušet různé části uniformy strážníků  a prohlédnout výzbroj . Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých a důležitých informací ,

děti měly možnost prohlédnout si i plně vybavený policejní vůz .

V rámci soutěžního kvízu na závěr besedy dostaly děti na památku  od strážníků spoustu pěkných dárečků a na oplátku si strážníci odvezli do Židlochovic krásný obraz s motivem policie, který žáci vytvořili v hodinách výtvarné výchovy 🙂 . Těšíme se na další návštěvu !

M.K.

 

Sdílet: