img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
13. Kvě

2019

Sálová kopaná – HUSTOPEČE 30.04.2019

Ve čtvrtek 30.4.2019 pořádala naše škola v rámci sportovních her mládeže okresní turnaj v sálové kopané pro žáky ZŠ se zdravotním postižením okresu Břeclav. Turnaj proběhl ve sportovní hale města Hustopečí. Akce se již tradičně účastní 3 speciální školy okresu Břeclav – z Mikulova, Břeclavi a Hustopečí.
Oproti rokům minulým se nám v letošním roce bohužel vyhrát nepodařilo. V prvním zápase jsme narazili na břeclavskou školu a naši chlapci prohráli po vyrovnaném boji 0:1. Druhý zápas s mikulovskými zástupci jsme prohráli 1:3. V utkání Mikulovu proti Břeclavi došlo k dělbě bodů za remízu 1:1. Celkovým vítězem se tak stala mikulovská škola o skóre
před břeclaváky. My jsme skončili letos poslední, bez bodu. Nevadí, příští rok se určitě polepšíme !

Za školu bojovali žáci : Josef Pirochta, Josef Valný, Daniel Nejezchleb, Martin Loskot, Tomáš Habrovec, David Karásek, Kevin David, Michal Sedláček

 

 

Sdílet: