img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
4. Říj

2019

Návštěva partnerské školy v Boskovicích

V roce 2009 jsme navázali partnerství s MŠ, ZŠ a PrŠ Boskovice. Je to projekt, v němž se žáci a pedagogové každý rok vzájemně navštěvují ve svých školách. V pořadí jedenácté setkání se letos konalo v Boskovicích, a to 3. – 4. října. Tak jako každý rok byl pro všechny zúčastněné přichystán bohatý program, během kterého se hlavně žáci obou škol lépe navzájem seznamují a poznávají. Po krátkém přivítání paní ředitelkou a vzájemném předání drobných dárečků pokračoval program v tělocvičně školy. Zde se žáci zúčastnili různých soutěží a her a na závěr proběhlo florbalové utkání mezi školami. Po krátkém odpočinku nás partnerská škola vzala na prohlídku města a po večeři si všichni užili bowling.

Na druhý den po snídani měli žáci možnost projít si celou školu a potkat se s kamarády ve výuce.

V dopoledních hodinách jsme se rozloučili a odjížděli domů. Všichni si to velmi užili a už teď se těší na příští setkání, tentokrát v Hustopečích.

Mgr. Aleš Pavlů

Další fotografie k prohlédnutí na Facebooku nebo na Rajčeti.

Sdílet: