img +420 519 412 659
img info@skolahustopece.cz
img Šafaříkova 24/999, Hustopeče
Stalo se
15. Říj

2019

Přespolní běh v Boskovicích

I v letošním školním roce se tři žáci naší školy zúčastnili již tradičního přespolního „Běhu 17.listopadu“, konaného v Boskovicích v rámci SHM speciálních škol Jihomoravského kraje. Všichni tři se snažili a vzorně reprezentovali nejenom naši školu, ale společně s dalšími čtyřmi žáky z mikulovské školy i okres Břeclav.

Daniel Nejezchleb reprezentoval ve starší kategorii chlapců. V náročném běhu na 1.500 m sice bojoval, ale stačilo to jen na pěkné 10.místo.

Mnohem lépe si vedly naše dívky. V kategorii mladších dívek obsadila Marie Bartošíková 3.místo. V kategorii starších dívek dosáhla našeho nejlepšího výsledku Kristýna Janečková, která skončila druhá. Na stupních vítězů tak děvčata dostala nejen diplomy, ale i zajímavé ceny.

Již nyní se těšíme na účast v příštím roce a doufáme, že dosáhneme minimálně stejného úspěchu jako v roce letošním.

Radek Bartoněk

Další fotografie k prohlédnutí na Facebooku nebo na Rajčeti.

Sdílet: