V úterý 12. května jsme společně s žáky a jejich rodinnými příslušníky oslavili mezinárodní Den rodiny. Děti si pro své blízké připravily zábavné vystoupení i drobné dárečky. Po úspěšném představení se všichni odreagovali při pohádkových aktivitách, kde společně oloupali ježibabě perníček z perníkové chaloupky, roztřídili princezniny korále a upravili popletenou pohádku. Protože počasí nepřálo venkovnímu setkání na školní zahradě, společenská místnost byla opět plná rodičů, prarodičů a dalších rodinných členů.
Děkujeme všem za milou návštěvu a podporu dětí.
Mgr. Yvona Bartoňková