V pondělí 18. května se naše škola zúčastnila exkurze u hasičů v Hustopečích. Hasiči se nám věnovali skoro celé dopoledne a žákům ukázali a předvedli hasičskou techniku. Děti si také vyzkoušely, jaké to je hasit oheň s opravdovou hadicí a jaké to je sedět v hasičském autě. Velkou radost jim udělal pes záchranář.
Žáci touto exkurzi získali nové zkušenosti a poučili se, jak se mají chovat v krizových situacích.