Vánoční tvoření 2023

12.12.2023

V úterý v podvečer 12. prosince přivítali žáci dramatického kroužku básničkou rodiče, prarodiče i děti na tradiční akci školy Vánoční tvoření. Nejprve si všichni vyslechli píseň Půlnoční v podání nově vzniklého pěveckého sboru, poté se připojily všichni žáci. Zazněly písně moderní i klasické koledy. Po hudebním úvodu se žáci s rodiči pustili do tvoření svíček namáčením do barevných vosků,
různorodých ozdob na stromeček, vyrobili si z korálků a komponentů andělíčky pro štěstí a hlavně nechybělo ani zdobení perníčků. Rodiče si opět odnášeli výrobky žáků z našeho jarmárku, kde nechyběly zpracované výpěstky z nové školní zahrady. Na chodbách čekal děti vánoční kvíz s tajenkou, ukázka slavnostního stolu s tradiční výzdobou a zvyky. Nechyběl ani výborný punč a ochutnávka vánočního cukroví, které tentokrát nachystali rodiny doma, za což moc děkujeme. Tak pestrý výběr cukrovinek všechny překvapil.
Jsme rádi, že si všichni v adventním čase udělali čas na přátelské setkání s ostatními rodiči, dětmi i učiteli a večer si náležitě užili. Vážíme si podpory práce našich žáků a přejeme všem šťastné prožití vánočních svátků.

Zobrazit všechno co se stalo

Vrátit se na STALO SE
skolahustopece-logo-2
Zásady ochrany osobních údajů
© 2020 Základní škola a praktická škola Hustopeče
|
web by
Top crossmenu